erhanozusta.com’dan yaptığınız alışverişlerinizde müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir. Ürününüzü iade etmek ya da değiştirmek isterseniz; aşağıdaki koşullar dahilinde sizlere en hızlı şekilde yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz.

Ürün iade koşullarınız nelerdir?

Ürün iade koşulları için, ürün teslim edildikten sonra 24 saat içinde bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Sitemizden satın aldığınız ürünlerin iadesini fatura tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz.
Özel istek ve taleplere göre üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Yukarıdaki özellikleri taşıyan yeniden satılabilirlik durumunu koruyan ürünlerinizi gönderim ambalajı ile birlikte iade formunu doldurarak faturası ile birlikte tarafımıza iade edebilirsiniz. Ürünün bize geri iade prosedürü hakkında, tarafımızla irtibata geçilmelidir.

Eğer ürünün faturası kurumsala kesilmiş ise, iade işlemi için kurumunuzun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeksizin, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte ürünü göndermeniz gereklidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.
Önemle belirtmek isteriz ki; yukarıda yazılı koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
İade kargo, tarafımıza ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecektir.
İade edilen ürünlerin iade şartlarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemenizi bankanız tarafından internet sitemizden ödeme yaptığınız şekilde (taksitli alışverişler taksitli iade edilir) almanız mümkündür. Geri ödeme süreci tamamen bankanız uygulaması kapsamında gerçekleşir.

Satın almış olduğum ürünün değişimini nasıl yapabilirim?

Sitemizde satışa sunulan ürünlerde değişim seçeneği bulunmamaktadır. Ancak ürünlerinizi yukarıda yazılı iade koşulları uyarınca iade ederek, dilediğiniz ürünü yeniden satın alabilirsiniz.

Ürünümün hasarlı olması halinde, değişim yapabilir miyim?

Ürün tarafınıza ulaştıktan sonra, 24 saat içinde bize bildirdiğiniz (kullanıcı hatası olmaksızın) hasarlı ürünlerde, ürün tarafımızca incelemeye alınacaktır. Bu husustaki ürün onarım/değişim talebinizi, tarafımıza ürün görselleri ile birlikte e-posta (info@erhanozusta.com) ile göndermenizi rica ederiz.
Üründeki hasarın kabul edilmesi tarafımızca onaylandıktan sonra hızlıca tarafınızla iletişime geçilecektir.