Türkiye’nin her yerinden bize ulaşabilir, dilediğiniz ürüne bir tıkla sahip olabilirsiniz.
Tüm soru ve taleplere açık yeni nesil bir marka olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti
bizim için önceliklidir.

Keyifli alışverişler dileriz.

• Alışveriş
Erhanozusta.com’dan nasıl alışveriş yapabilirim?
Beğendiğiniz ürünleri (ürünlerin farklı boy ve renkleri bulunması durumunda, renk ve beden seçeneklerini işaretledikten sonra) sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Erhanozusta.com’dan satın aldığım ürün/leri hediye olarak gönderebilir miyim?
Evet. Ödeme sayfasına geldiğinizde, teslimat ve fatura adresler ayrı ayrı karşınıza çıkacaktır. Hediye gönderimi yapmak istediğiniz adresi “Teslimat adresi” kısmına girebilirsiniz. Böylelikle, hediyeniz teslimat için belirtilen adreste sahibine ulaşacaktır.
Sipariş esnasında hediye paketi talebinizi, SİPARİŞ NOTU alanına yazabilirsiniz. Siparişe konu ürünlerimiz hediye paketi yapılarak iletilecektir.

• Ödeme
Ödeme seçeneklerim nelerdir?
erhanozusta.com’dan satın alacağınız ürünlerin ödemesini havale yoluyla ya da dilediğiniz bir bankanın kredi kartını kullanarak yapabilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil olup; henüz kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.
Banka havalesi ile yapılacak ödemeler için banka hesap bilgilerimiz siparişinize ilişkin ödeme kısmında mevcuttur.

Kampanyalardan nasıl yararlanırım?
Sepetinizde,  sipariş özeti kısmında bulunan “Kupon Kodu” alanına sepetinizdeki ürünlere uygun kampanya kupon kodunuzu girerek kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

• Güvenlik
Güvenli alışveriş adına ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenmekte olup, ödeme işleminin yapıldığı bankaya otomatik olarak ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Ödeme işlemi esnasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte olup, tarafımızca hiçbir surette saklanmamaktadır.

• Sipariş İptali
İptal süreci nasıl işlemektedir?
Siparişinizi, sipariş verdiğiniz tarihten en geç 3 gün içerisinde ve siparişiniz kargoya teslim edilmemiş ise ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Söz konusu iptal işlemiz için, belirtilen süre içerisinde e-posta (info@erhanozusta.com ) aracılığıyla talebinizi iletmeniz gereklidir.
Eğer iptal sürecini kaçırmışsanız, iade prosedüründen yine ilgili iade koşullarını karşılamak suretiyle yararlanabileceğinizi hatırlatırız.

Sipariş iptalinde geri ödemeyi nasıl alabilirim?
Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi kredi kartınızdan alındı ise, kartınıza geri ödeme yapılacaktır. Geri ödemelerin yansıması, banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Taksitli ödemelerin iadesi bankanız tarafından taksitli olarak yapılmaktadır. Geri ödeme sürecini, bankanız aracılığıyla takip etmeniz uygun olacaktır. Eğer ödemenizi havale yoluyla gerçekleştirdiyseniz, ücret iadesi için tarafımıza hesap bilgilerinizi e-posta (info@erhanozusta.com) ile göndermenizi rica ederiz.

Kullanım Koşulları
Uzun ömürlü bir kullanım için mücevherime nasıl bakmalıyım?
– Her türlü sert cisim teması mücevherinize zarar verecekir. Bu nedenle günlük işlerle uğraşırken mücevherinizi kullanmayınız.
– Değerli taşlarınızı kesinlikle suyla temas ettirmeyiniz.
– Mücevherinizi akşam yatarken çıkarmayi unutmayınız.
– Denize ya da duşa girerken, suyla iş yaparken mücevherinizi mutlaka çıkarınız.
– Mücevherinize parfüm püskürtmekten kaçınınız.
– Mücevherinizi direk güneş ışığından koruyunuz.
– Yaz aylarında teniniz terli olabileceğinden mücevherinizi çok uzun süre takmayınız. Ter, altın ya da gümüş mücevherlerinizi karartan en büyük etkendir.
– Mücevherlerinizi kullanmadiğiniz zamanlarda mücevher kutusunda saklayınız.
– Mücevher kutusunda birden fazla takının birbirine temas etmemesine özen gösteriniz.