Ürün teslimat koşullarınız nelerdir?

Sitemiz üzerinden satışa sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır. Sipariş edilen ürünün stoğunun tükenmesi halinde, müşteriye bilgi verilir. Müşterinin yazılı talebi üzerine, ödeme iadesi yapılması mümkündür.

Sipariş ettiğiniz ürünlerimiz tarafınıza ulaştırılmak üzere 3-7 iş günü içinde sigortalı ve ücretsiz olarak kapınıza kadar anlaşmalı kargo firmasıyla teslim edilmektedir. Cumartesi, Pazar ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilebilmektedir. Kargoya teslim edilen gönderilerinizin tahmini varış süresi, İzmir içi olanlar için 1 iş günü, İzmir dışı olanlar için ise 2 ile 4 iş günü arasıdır.

Gönderileriniz, anlaşmalı kargo firması tarafından hafta içi günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Teslimat anında adresinizde bulunmamanız halinde, kapınıza kargo şirketi tarafından bir ihbar notu bırakılacak ve gönderiniz kargo şirketinin dağıtım ofisine teslim edilecektir. 3 iş günü içinde dağıtım ofisinden teslim alınmayan gönderileriniz tarafımıza iade edilecektir. Bu durumda, tarafımızla irtibata geçerek ürününüzün adınıza tekrar gönderimini isteyebilirsiniz. Ürünün hiçbir şekilde müşteriye ulaşmaması üzerine, sipariş iptal edilerek ücreti de ödeme yapılacak şekilde iade edilir. Firmamızın kargo ücretini mahsup etme hakkı saklıdır.

Kargo teslimatı esnasında neleri kontrol etmeliyim?

Kargo size teslim edildiği anda, gönderi paketi ve/veya kolide herhangi bir deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum mevcut ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açmanızı, ürünlerinizin durumunu kontrol etmenizi öneririz. Ürünlerde bir hasar tespit etmeniz halinde, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep etmelisiniz. Yalnızca tutanak tutulan ürünler tarafımıza kargo firması tarafından ulaştırılacak olup, ürünlerin gönderi esnasında hasar görmesi tarafımızca da onaylandıktan sonra ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Siparişimdeki ürün/ler yanlış geldi. Ne yapmalıyım?

Siparişini verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse, bizimle irtibata geçebilirsiniz.